Somay Hukuk Bürosu 1990 yılında kurulmuştur. Büromuz, kurulduğu günden bu yana avukatlarının çeşitli sektörlerde aktif faaliyet ve hizmetleriyle kazanmış olduğu yerel ve uluslararası tecrübe ve birikimleri ile, hızla büyüyen ve yoğun rekabet ortamında liderlik mücadelesi veren yerli ve yabancı müvekkillerine geniş kapsamlı ve artı değer yaratacak nitelikte hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Büromuz, hukukun birçok alanında hem Türk hem de uluslar arası eğitim ve tecrübeye sahip uluslar arası hukuk bürolarıyla ve şirket bünyesindeki hukukçularla çalışma konusunda oldukça deneyimli avukatlardan oluşan Türkiye’de lider bir bürodur. Büromuz, ticari faaliyetler konusunda kapsamlı bir anlayışa sahip olmakla ve olaylara problem çözümüne yönelik yaklaşımıyla övünmektedir.

Büromuzun çalışmaları çoğunlukla cross-border (sınırötesi) ticari işlemler üzerindedir. Müvekkillerimiz, bankacılık ve finans,menkul kıymetler,cross-border (sınırötesi) finansal kiralama, bilişim teknolojisi,uçak kiralama,telekomünikasyon, savunma sanayi, otomotiv endüstrisi, ısıtma, çelik, inşaat, petrol, madencilik, enerj, elektronik, taşımacılık, ilaç, kozmetik, tekstil, gıda, tütün, meşrubat, şişeleme, medya, spor, eğlence, otelcilik, turizm, reklam ve perakendecilik sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Ayrıca  “Faaliyet Alanları” bölümünde büromuzun ele aldığı konularla ilgili daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.